Velkoobchodní sklad Jednoty s.d. v Jindřichově Hradci
Berky z Dubé
380 01 Dačice

vedoucí odboru obchodu

384 370 670

vodacice@jednotajh.cz

 

Kde nás najdete
Velkoobchodní sklad najdete v Dačicích směrem na Staré Hobzí (za železničním přejezdem napravo cca 50 m, směrem na Staré Hobzí).
Komplex budov velkoobchodu umístěných vpravo u silnice po ujetí asi 300 metrů nemůžete přehlédnout.

 

Velkoobchodní prodej

Velkoobchodní sklad v Dačicích představuje jeden z největších velkoobchodů v okrese Jindřichův Hradec. Zásobuje prodejny spotřebních družstev na Táborsku, Kamenicku a Jindřichohradecku a síť soukromých podnikatelů.Velkoobchod je vybaven moderní vyskladňovací technikou a svým sortimentem je schopen uspokojit veškeré požadavky svých odběratelů. Nᚠvelkoobchodní sklad je největší velkoobchod s potravinami a doplňkovým sortimentem v okrese J.Hradec. Zásobuje i dvě okolní družstva a to Kamenici n.L. a Tábor .Nabízí kompletní sortiment potravinářského zboží za příznivé nákupní ceny a široký sortiment drogistického zboží denní potřeby dokáže uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Velkoobchodní zboží dodáváme i dalším zařízením jako jsou školky, závodní jídelny škol a jídelny nemocnic

> Těžký koloniál - mouky, rýže, těstoviny, cukr, polévky, luštěniny, koření, krmné směsi pro domácí zvířata, šroty, granulovaná potrava pro kočky a psy
> Cukrovinky - čokolády, sušenky, káva, čaje, racionální výživa
> Konzervárenské výrobky - kompoty, konzervy, ster. výrobky, oleje, tuky, alkoholické nápoje, vína
> Tabákové výrobky - cigarety, kuřácké potřeby
> Nápoje - pivo, limonády, džusy, sirupy, minerální vody, octy
> Průmyslové zboží - prací prostředky,  toaletní potřeby, čistící prostředky, obalový materiál,  baterie

Přímo v areálu velkoobchodu je k dispozici vzorkovna, která zabezpečuje i okamžitý prodej vybraného zboží . Platbu je možno realizovat za hotové, ale v dohodnutých případech při větším a trvalejším odběru i na fakturu.

Rozvoz zboží při velkých objednávkách zabezpečuje velkoobchod vlastní dopravou. V případě malých objednávek mimo trasy rozvozu si zajišťuje objednavatel sám, a nebo může provést nákup přímo ve velkoobchodním skladu.

Copyright 2008 - Jednota Jindřichův Hradec